Informācija tīmekļa pārziņiem

Piesakiet savu vietni iekļaušanai kādā „Kadaza” kategorijā

Jūs varat pieteikt savu vietni iekļaušanai noteiktā „Kadaza” kategorijā. Mēs izskatām visus tīmekļa vietņu pieteikumus iekļaušanai „Kadaza”. Mums ārkārtīgi rūp „Kadaza” kvalitāte, un atlase tiek veikta ar lielu rūpību, tāpēc neņemiet pie sirds, ja jūsu vietne netiek iekļauta „Kadaza”. Mūsu mērķis ir veidot „Kadaza” pēc iespējas noderīgāku lietotājiem. Atteikums iekļaut jūsu vietni nenozīmē, ka mums tā nepatīk.

Pirms iesniedzat pieteikumu jūsu vietnes iekļaušanai „Kadaza”, lūdzu, atliciniet laiku un iepazīstieties ar „Kadaza” Tīmekļa vietņu atlases procedūru. Noklikšķiniet šeit, lai pieteiktu savu vietni iekļaušanai kādā „Kadaza” kategorijā. Lūdzu, norādiet, kurā kategorijā, pēc jūsu domām, jūsu vietni noteikti vajadzētu iekļaut.

Palīdziet popularizēt „Kadaza”: izvietojiet „Kadaza” saiti savā vietnē!

Mēs priecāsimies, ja jūs izvietosit mūsu saiti savā tīmekļa vietnē. Izvietojiet kadaza.lv saiti savā tīmekļa vietnē. Mēs gribētu, lai saitei tiktu izmantota frāze „Kadaza.lv — uzskatāma interneta sākumlapa”. Ja jūs vēlaties ievietot noteiktas „Kadaza” kategorijas saiti, lūdzu, dodieties uz šo kategoriju un iekopējiet kategorijas vietrādi URL un tās nosaukumu savā kodā.

____________________________________________________________________________________________

Dalieties ar mums piedzīvotajā, komentējiet un sniedziet savus ierosinājumus: noklikšķiniet šeit.

    Google+  Kadaza International  YouTube Channel  Vimeo