Par mums      Kontakti     Palīdzība     Procedūra     Tīmekļa pārziņi     Mūsu misija     Privātums     Noteikumi

 

Uzskatāma interneta sākumlapa

Visātrākā piekļuve internetam

 


Labākā sākumlapa un tīmekļa katalogs

„Kadaza” ir parocīga sākumlapa un visaptverošs tīmekļa katalogs, kas parāda labākās un populārākās tīmekļa vietnes par dažādiem tematiem, piemēram, ziņu, karjeras un sociālo tīklu tīmekļa vietnes. Visas tīmekļa vietnes „Kadaza” ir rūpīgi atlasītas un uzskatāmi un ērti izkārtotas, lai ikviens varētu viegli, intuitīvi un lietderīgi tās izmantot. Ar „Kadaza” visas jūsu iecienītās tīmekļa vietnes būs vien dažu klikšķu attālumā!


Personalizēta sākumlapa

Jūs bez reģistrēšanās varat izvietot savas iecienītās un biežāk apmeklētās tīmekļa vietnes pielāgojamā sākumlapā. Tīmekļa vietnes var viegli pievienot vai noņemt ar vilkšanas un nomešanas funkciju. Sāciet ar klikšķi uz saites Pielāgot sākumlapā.


Fona attēli

Pielāgojiet savu sākumlapu, izvēloties krāsas, rakstus un attēlus, un uzreiz mainiet savas personiskās sākumlapas izskatu.


Tīmekļa populārākās meklētājprogrammas vienkopus

Ar „Kadaza” meklēšana internetā ir vienkārša un ātra. Populārākās meklētājprogrammas ir apvienotas vienā ērti lietojamā meklēšanas logā. Svaiga pieeja, kas nodrošina ātru meklēšanu tiešsaistē!


Citas valstis

Izvēlieties valsti. Apmeklētākās interneta vietnes pasaulē, visā pasaulē.


Ātra un vienkārša tīmekļa pārlūkošana telefonā.

Mobilā vietne kadaza.lv/m ir optimizēta skatīšanai mobilajās ierīcēs. Dodieties uz kadaza.lv/m mobilajā pārlūkprogrammā, lai izmantotu „Kadaza”, atrodoties ceļā, neatkarīgi no jūsu lietotās ierīces. Svaiga pieeja ātrai tīmekļa pārlūkošanai mobilajā telefonā. Pēc mobilās ierīces pārlūkprogrammas atvēršanas varat uzreiz sākt lietot „Kadaza”.


Dalieties ar mums piedzīvotajā, komentējiet un sniedziet savus ierosinājumus: noklikšķiniet šeit.

 

yes  Pievienoties mums „Facebook”

 

Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs piekrītat, ka mēs un Google varam izmantot sīkdatnes, lai rādītu reklāmas un analizētu mūsu datplūsmu. Mūsu vietni atbalsta partneru programmas, piemēram, Amazon un eBay partneru programmas, kas ļauj mums nopelnīt komisijas maksu par novirzīšanu uz to vietnēm. Skatīt detalizētu informāciju