Palīdzība

Vai man ir jāreģistrējas, lai lietotu „Kadaza”?

Nē. Mēs gādājam, lai „Kadaza” lietošana būtu pēc iespējas vienkāršāka no lietotāja skatpunkta. Nekādu ar pieteikšanos, reģistrēšanos un parolēm saistītu problēmu. Taču, lai jūs varētu lietot savu personisko „Kadaza” sākumlapu, jūsu pārlūkprogrammā ir jābūt ieslēgtai sīkdatņu saglabāšanas iespējai. Ja jūsu darbvirsma ik reizi pēc „Kadaza” apmeklējuma tiek nodzēsta, iespējams, sīkdatnes netiek automātiski saglabātas. Jūs varat iestatīt vajadzīgo iespēju jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas interneta opciju izvēlnē.

Kā es varu pielāgot savu „Kadaza” sākumlapu?

Jūs varat personalizēt „Kadaza” atbilstīgi savām vēlmēm. Piemēram, ja dodat priekšroku twitter.com, nevis facebook.com, varat aizstāt facebook.com logotipu ar twitter.com logotipu. Tas ir pavisam vienkārši, jūs varat pārbīdīt logotipus pēc saviem ieskatiem. Noklikšķiniet uz zaļās saites Pielāgot sākumlapā. Noklikšķiniet uz zīmuļa elementā, kurā vēlaties veikt izmaiņas, un atvērsies logs, kur varēsit ierakstīt citas tīmekļa vietnes nosaukumu. Meklējiet tīmekļa vietni, kuru vēlaties pievienot. Atcerieties: jums ir jāievada tikai nosaukums un paplašinājums, piemēram, „youtube.com”, un jānoklikšķina uz „Meklēt”. Noslēgumā izvēlieties atbilstīgo saiti meklēšanas rezultātos. Jūs varat pielāgot savu sākumlapu, izvēloties krāsas, rakstus un attēlus, un uzreiz mainīt „Kadaza” izskatu. Sākumlapā noklikšķiniet uz Iestatījumi.

Kā es varu pielāgot „Kadaza” mobilo versiju?

Jūs varat pielāgot „Kadaza” mobilo versiju savām vēlmēm. Noklikšķiniet uz Zīmuļa ikonas, lai mainītu elementus. Noklikšķiniet uz Vilkt ikonu, lai pārbīdītu logotipus, ja vēlaties tos pārvietot citur.

Kā es varu iestatīt „Kadaza” par savu sākumlapu?

Kadaza” ir veidota tā, lai to var izmantot par sākumlapu un tādējādi ātri un ērti sameklēt savas iecienītās tīmekļa vietnes. Jūs varat iestatīt „Kadaza” par savu sākumlapu šeit. Tālāk izvēlieties savu pārlūkprogrammu, lai saņemtu vispārīgus norādījumus par sākumlapas nomaiņu. Rīkojoties saskaņā ar norādījumiem, jūs varat iestatīt par sākumlapu jebkuru vietni.

Google Chrome

Firefox

Internet Explorer

Safari

Edge

Kā noņemt Kadaza kā sākumlapu?

Tālāk izvēlieties savu pārlūkprogrammu, lai saņemtu vispārīgus norādījumus par sākumlapas nomaiņu. Rīkojoties saskaņā ar norādījumiem, jūs varat iestatīt par sākumlapu jebkuru vietni.

Google Chrome

Firefox

Internet Explorer

Safari

Edge

Vai es varu lietot „Kadaza” savā mobilajā telefonā?

Mobilā vietne kadaza.lv/m ir optimizēta skatīšanai mobilajās ierīcēs. Dodieties uz kadaza.lv/m mobilajā pārlūkprogrammā, lai izmantotu „Kadaza”, atrodoties ceļā, neatkarīgi no jūsu lietotās ierīces. Svaiga pieeja ātrai tīmekļa pārlūkošanai mobilajā telefonā.

Pēc mobilās ierīces pārlūkprogrammas atvēršanas varat uzreiz sākt lietot „Kadaza”. „Kadaza” ikonas pievienošanas procedūra jūsu ierīces sākuma ekrānam ir atkarīga no mobilā tālruņa modeļa.

1. Dodieties uz kadaza.lv/m mobilā telefona pārlūkprogrammā.

2. Noklikšķiniet uz ikonas, kas atrodas augšējā labajā stūrī, un izpildiet norādījumus.

Vai par „Kadaza” lietošanu nav jāmaksā?

Nē, nav, „Kadaza” var lietot par brīvu.

Kad es pārstartēju ierīci, es vairs neredzu savu personalizēto „Kadaza” sākumlapu! Kāpēc tā?

Ir divi paņēmieni, kā jūs varat nodrošināt, lai jūsu iestatījumi tiku saglabāti.

1. Ja jūsu personiskā sākumlapa ik reizi pēc „Kadaza” apmeklējuma tiek dzēsta, iespējams, sīkdatnes netiek automātiski saglabātas vai tās tiek automātiski izdzēstas, kad jūs aizverat pārlūkprogrammu. Jūs varat iestatīt vajadzīgo iespēju tīmekļa pārlūkprogrammas interneta opciju izvēlnē.
Skatiet savas pārlūkprogrammas sīkdatņu pārvaldības norādījumus.

Google Chrome

Internet Explorer

Firefox

Safari

2. Jūsu personalizētā sākumlapa tiek automātiski saglabāta sīkdatnē, taču mēs iesakām izveidot īpašu „Kadaza” vietrādi URL ar jūsu izvēlētajiem iestatījumiem. Izveidotajā vietrādī URL saglabājas visi jūsu iestatījumi, pat ja jūs attīrāt pārlūkprogrammas kešatmiņu. Sākumlapā noklikšķiniet uz saites Kopīgot. Kad noklikšķināsit uz šīs saites, tiks ģenerēts īpašs „Kadaza” vietrādis URL ar jūsu izvēlētajiem iestatījumiem. Pēc tam ģenerēto vietrādi URL var vai nu tieši iestatīt par sākumlapu, vai arī nokopēt un lietot par grāmatzīmi. Ja izmantosit šo vietrādi URL, jūsu nākamajam „Kadaza” apmeklējumam tiks izmantoti visi jūsu iestatījumi.

Kad es noklikšķinu uz logotipa, atveras jauns logs. Ko darīt, lai saite atvērtos tajā pašā logā?

Sākumlapā noklikšķiniet uz saites Iestatījumi. Šajā lapā jūs varat mainīt attiecīgo iestatījumu.

Es vēlos iestatīt citu noklusējuma meklētājprogrammu meklēšanas joslā. Kā es to varu izdarīt?

Sākumlapā noklikšķiniet uz saites Iestatījumi. Šajā lapā jūs varat nomainīt noklusējuma meklētājprogrammu.

__________________________________________________________________________________

Dalieties ar mums piedzīvotajā, komentējiet un sniedziet savus ierosinājumus: noklikšķiniet šeit.

    Google+  Kadaza International  YouTube Channel  Vimeo