Labākā sākumlapa un tīmekļa katalogs

„Kadaza” ir parocīga sākumlapa un visaptverošs tīmekļa katalogs, kas parāda labākās un populārākās tīmekļa vietnes par dažādiem tematiem, piemēram, ziņu, karjeras un sociālo tīklu tīmekļa vietnes. Visas tīmekļa vietnes „Kadaza” ir rūpīgi atlasītas un uzskatāmi un ērti izkārtotas, lai ikviens varētu viegli, intuitīvi un lietderīgi tās izmantot. Ar „Kadaza” visas jūsu iecienītās tīmekļa vietnes būs vien dažu klikšķu attālumā!

__________________________________________________________________________________________
 
Personal Internet Homepage

Personalizēta sākumlapa

Jūs bez reģistrēšanās varat izvietot savas iecienītās un biežāk apmeklētās tīmekļa vietnes pielāgojamā sākumlapā. Tīmekļa vietnes var viegli pievienot vai noņemt ar vilkšanas un nomešanas funkciju. Sāciet ar klikšķi uz saites Pielāgot sākumlapā.

__________________________________________________________________________________________

 Personalize Start Page

Fona attēli

Pielāgojiet savu sākumlapu, izvēloties krāsas, rakstus un attēlus, un uzreiz mainiet savas personiskās sākumlapas izskatu.

 

 

Tīmekļa populārākās meklētājprogrammas vienkopus

Ar „Kadaza” meklēšana internetā ir vienkārša un ātra. Populārākās meklētājprogrammas ir apvienotas vienā ērti lietojamā meklēšanas logā. Svaiga pieeja, kas nodrošina ātru meklēšanu tiešsaistē!

_________________________________________________________________________________________

 

Kadaza Mobile Startpage

 
„Kadaza” telefonā

Mobilā vietne kadaza.lv/m ir optimizēta skatīšanai mobilajās ierīcēs. Dodieties uz kadaza.lv/m mobilajā pārlūkprogrammā, lai izmantotu „Kadaza”, atrodoties ceļā, neatkarīgi no jūsu lietotās ierīces.

 

 

 

 

_________________________________________________________________________________________

Dalieties ar mums piedzīvotajā, komentējiet un sniedziet savus ierosinājumus: noklikšķiniet šeit.
 
    Google+  Kadaza International  YouTube Channel  Vimeo